T8 Лед Цевки 600mm 360°

Категорија SKU: Не е достапно Ознаки: , ,

155.00 ден 195.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Проѕирна, Матирана
Tип: Led Tube
Напон: 220V
Моќност: 9W
Должина: 600mm
Агол на светлина: 360°