Лед Т5 Цевка 900мм Со Прекинувач

Категорија Ознаки: , , ,

325.00 ден 395.00 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 10W
Напон: 220V
Должина: 900mm
Боја на светлина:  6000K

46 на залиха