Дома » Продавница » Додатоци » Сензори » Лед Соларна Светилка Со Сензор 200Lm
Попуст

Лед Соларна Светилка Со Сензор 200Lm

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 200Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: БЕЛА, ЦРНА, СИВА
Избриши