Дома » Продавница » Додатоци » Контролери и Димери » Лед Димер За Лента 3 Контроли
Попуст

Лед Димер За Лента 3 Контроли

1,199.00 ден 795.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Лед Димер За Лента
Јачина на Ампер: 3x8A
Моќност: 196W

4 на залиха