Дома » Продавница » Додатоци » Алуминиумски профили » Сет PC Профил + Лед Лента 1M
Попуст

Сет PC Профил + Лед Лента 1M

299.00 ден 165.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал PC
Боја 3000К, 6000К
Тип Надграден
Clear selection

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K