Дома » Продавница » Додатоци » Алуминиумски профили » Aлу Надграден Профил 1М 7x7mm

Aлу Надграден Профил 1М 7x7mm

225.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Вградлив

Нема на залиха