» » » » Лед Рефлектор На Шина 30W 4000K Црн – GD183

Лед Рефлектор На Шина 30W 4000K Црн – GD183

1,295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Рефлектор на шина
Боја на светлина 4000K

1 на залиха

Категорија: