Дома » Продавница » Рефлектори » Рефлектори на шина » Лед Рефлектор На Шина 30W 3000K – GD320

Лед Рефлектор На Шина 30W 3000K – GD320

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Рефлектор на шина
Боја на светлина 3000K

10 на залиха

Категорија: