Попуст
Анти Вирусен УВ Прочистувач 6 во 1
Анти Вирусен УВ Прочистувач 6 во 1

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Пластичен дизајн
Moќност: 45W
Напон: 220V
Модел: UV Прочистувач на воздух
Филтри: Вистински ХЕПА филтер, Карбон Филтер, Примарен Филтер, ПМ2.5 Филтер, Далечинско управување, Тајмер, УВ НЕОНКА За уништување на сите бактерии
15,990.00 ден Додади во кошничка