Попуст
Кружен Панел 3W – Вградлив
Кружен Панел 3W – Вградлив

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 85mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Тип: Вградлив
195.00 ден 175.00 ден Одбери опции
Попуст
Коцкаст Панел 300x300cm 6000K
Коцкаст Панел 300x300cm 6000K

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 20W
Напон: 220V
Димензии: 300mm x 300mm x 10mm
Боја на светлина: 6500K
1,499.00 ден 999.00 ден Додади во кошничка