Попуст

Лед Спот G9 6W 220V

155.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: G9
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Избриши
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , , ,