Попуст

Лед Топче E27 5W

195.00 ден 179.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон 220V
Tип E27 GLS
Боја на светлина 3000К – 6000К
Избриши селекција
SKU: N/A Категории: ,