Попуст

Лед Свеќа E14 C35 7W

295.00 ден 175.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 7W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина: 6000K

26 на залиха