» » » » Лед Сијалица E27 Филамент 4W
Попуст

Лед Сијалица E27 Филамент 4W

199.00 ден 159.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К

19 на залиха