Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица G24 10W PL-C
Попуст

Лед Сијалица G24 10W PL-C

499.00 ден 395.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: PL-C
Боја на светлина: 4500К, 6500К
Избриши
SKU: N/A Категорија: