» » » » Лед Сијалица E27 GLS 6W
Попуст

Лед Сијалица E27 GLS 6W

199.00 ден 175.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: GLS
Боја на светлина: 3000К, 5000К
Грло: E27
Избриши селекција
SKU: N/A Категории: ,