Попуст

Selena PAR38 18W 6000K E27

299.00 ден

Заменува: 160W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Tип: PAR38
Боја на светлина: 6000K
Грло: E27

27 на залиха