Попуст

Selena PAR30 12W 6000K E27

259.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Tип: PAR30
Боја на светлина: 6000K
Грло: Е27

30 на залиха