Selena PAR20 8W 6000K E27

199.00 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 8W
Напон: 220V
Tип: PAR20
Боја на светлина: 6000K
Грло: E27

30 на залиха