Попуст

Selena R63 9W 4000K E27

155.00 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 9W
Напон: 220V
Tип: R63
Боја на светлина: 4000K
Грло: E27

15 на залиха