Лед Филамент DIAMOND Е27 4W 2200К

299.00 ден 599.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament, GOLD, D95
Боја на светлина 2200К
Грло E27

36 на залиха

Опис

DIAMOND BULB 4W FILAMENT 2200K

Дополнителни информации

Боја на светлина

Грло

E27

Моќност

4W

Напон

220V

Тип на производ

Filament