Лед Филамент Е27 6.5W 2700К

99.00 ден 199.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 6.5W
Напон 220V
Tип Filament, GOLD, D95
Боја на светлина 2700К

3 на залиха

Опис

6.5W FILAMENT 2700K 220V замена за 60W обична сијалица

Дополнителни информации

Моќност

6.5W

Напон

220V

Боја на светлина

Грло

E27

Тип на производ

Filament