LED Фан Ламба 36W

199.00 ден 399.00 ден

Карактеристики:

Моќност: 36W
Заменува: 200W Светилки
Модел: LED Фан Ламба со 3 крака
Грло: Е27

39 на залиха

Опис

Одлично решение за осветлување на секаков простор како во Вашиот дом, но и во Вашите деловни простории.

Замена за светилки од 200W.

Грло Е27 адаптивен дизајн за секоја намена.

Дополнителни информации

Моќност

36W

Грло

E27