Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Ретро Сијалица Е27
Попуст

Ретро Сијалица Е27

185.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 60W
Напон: 220V
Tип: Dimmable
Боја на светлина: 2000K
Грло: E27

Нема на залиха