» » » » Лед Сијалица E27 OMNI 7W PURE
Попуст

Лед Сијалица E27 OMNI 7W PURE

199.00 ден 99.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 220V
Tип OMNI
Боја на светлина 3000К

Нема на залиха

Категорија: