Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 OMNI 10W DIMMABLE
Попуст

Лед Сијалица E27 OMNI 10W DIMMABLE

165.00 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: DIMMABLE OMNI
Боја на светлина: 6000K
Грло: E27

49 на залиха