» » » » Лед Сијалица E27 A60 8W

Лед Сијалица E27 A60 8W

299.00 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 8W
Напон: 220V
Tип: A60
Боја на светлина: 3000K, 6000К
Грло: E27
Избриши селекција
SKU: N/A Категории: ,