Попуст

Лед Рефлектор 8W COB

899.00 ден 475.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 8W
Напон 220V
Tип Downlight, ROTA
Боја на светлина Warm, Cold
Clear selection
SKU: N/A Категорија: