Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Со Интегриран Сензор 20W
Попуст

Лед Рефлектор Со Интегриран Сензор 20W

1,795.00 ден 925.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност  20W
Напон 220V
Tип  White Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

5 на залиха