Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор За Tунели 120W SMD (Copy)

Лед Рефлектор За Tунели 120W SMD (Copy)

15,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 120W
Напон: 220V
Tип: SMD Premium
Боја на светлина: 6500К

5 на залиха