Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор со Сензор 10W

Лед Рефлектор со Сензор 10W

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Sensor Black Shell
Боја на светлина: 6500K
Заштита: IP65

Нема на залиха