Попуст

Лед Рефлектор Silver Shell 10W

495.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

Нема на залиха