Попуст

Лед Рефлектор Silver Shell 30W

1,455.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

10 на залиха