Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Silver Shell 100W SMD
Попуст

Лед Рефлектор Silver Shell 100W SMD

4,755.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 100W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

4 на залиха