Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор со Сензор 30W
Попуст

Лед Рефлектор со Сензор 30W

1,595.00 ден

Заменува: 250W халоген
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 30W
Напон: 220V
Tип: Sensor Silver Shell
Боја на светлина: 6500K
Заштита: IP65

Нема на залиха