Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Olympic White Shell RGB 10W
Попуст

Лед Рефлектор Olympic White Shell RGB 10W

895.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Olympic White Shell
Боја на светлина: RGB
Заштита: IP65

Нема на залиха