Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Olympic White Shell 50W
Попуст

Лед Рефлектор Olympic White Shell 50W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 50W
Напон: 220V
Tип: Olimpic White Shell
Боја на светлина: 4000K
Заштита: IP65

5 на залиха