Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Olympic White Shell 30W
Попуст

Лед Рефлектор Olympic White Shell 30W

2,599.00 ден 1,499.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Olimpic White Shell
Заштита IP65
Избриши