Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Olympic White Shell 20W

Лед Рефлектор Olympic White Shell 20W

999.00 ден

Заменува: 200W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 20W
Напон: 220V
Tип: Olimpic White Shell
Заштита: IP65
Боја на светлина: 4000K, 6000K
Избриши