Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Olympic White Shell 10W
Попуст

Лед Рефлектор Olympic White Shell 10W

1,295.00 ден 395.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Olimpic White Shell – Водоотпорен
Заштита: IP65
Clear selection
SKU: N/A Категорија: