Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Black Shell Professional 20W
Попуст

Лед Рефлектор Black Shell Professional 20W

995.00 ден

Гаранција: 5 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Black Shell
Боја на светлина 4500K

5 на залиха