Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор Black Shell Professional 10W
Попуст

Лед Рефлектор Black Shell Professional 10W

495.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Black Shell
Боја на светлина: 6000K
Заштита: IP65

15 на залиха