Дома » Продавница » Рефлектори » Надворешни рефлектори » Лед Рефлектор За Бензиски 60W SMD

Лед Рефлектор За Бензиски 60W SMD

7,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 60W
Напон: 220V
Tип: SMD Premium
Боја на светлина: 6500К

5 на залиха