Дома » Продавница » Рефлектори » Сет ЛЕД Рефлектор со Држач 30W

Сет ЛЕД Рефлектор со Држач 30W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Тип LED FLOOD LIGHT

18 на залиха