Дома » Продавница » Рефлектори » Сет ЛЕД Рефлектор со Држач 20W

Сет ЛЕД Рефлектор со Држач 20W

1,595.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Тип LED FLOOD LIGHT

20 на залиха