Дома » Продавница » Панели » Лед Плафоњерка 18W

Лед Плафоњерка 18W

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Tип: Плафоњерка
Боја на светлина: 2700K, 4000K, 6500K
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,