Дома » Продавница » Панели » Лед Плафоњерка 12W

Лед Плафоњерка 12W

595.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Tип: Плафоњерка
Боја на светлина: 2700K, 4000K, 6000K
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,