» » » Лед Плафоњерка 12W Со Сензор Водоотпорна
Попуст

Лед Плафоњерка 12W Со Сензор Водоотпорна

1,595.00 ден 695.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Tип: Плафоњерка Со Сензор
Боја на светлина: 4000K, 6500K
Clear selection
SKU: N/A Категорија: Тагови: , , ,