Дома » Продавница » Панели » Кружен Панел Dimmable 12W 3000K Вградлив

Кружен Панел Dimmable 12W 3000K Вградлив

899.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 180mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 3000K
Тип: Вградлив

Нема на залиха

Категорија: