Дома » Продавница » Панели » Кружен Панел 6W Вградлив
Попуст

Кружен Панел 6W Вградлив

255.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 120mm, Длабочина: 14mm
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Тип: Вградлив
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , , ,